Hakkımızda

Başaran Orman Ürünleri 1999 yılında Yalova’da kurulmuş olup 5000 m2 kapalı olmak üzere toplam 15. 000 m2 alanda faaliyetini sürdürmektedir. Şirketimizin makine parkında 3 adet profil makinası, 1adet opti – cut ve dikey lamine presine sahiptir.

Bunlara ilave olarak 9 adet konvansiyonel kurutma fırını 2 adet vakum kurutma fırını olmak üzere aylık 1.100 m3 fırınlama kapasitesine sahiptir.

Iroko, Sapelli, Ayous (Abache), Wenge, Frake,Bubinga ( Gül ), Amerikan Meşe,Movingui, Thermowood Çam,Thermowood Iroko, Thermowood Ayous kullandığımız belli başlı kereste çeşitlerimizdir.

Kamerun Douala şehrindeki kereste işleme ve depolama alanlarında keresteler tasnif edilerek Yalova daki fabrikamıza gönderilmektedir.

Ayrıca bu kereste türlerinden siparişe göre cephe kaplama ürünleri, havuz ve yürüyüş yolları için deck, bahçe mobilyaları, lambri-rabıta, sauna ahşapları, lamine kirişler, tarihi eser restorasyonları için özel ölçülerde kereste, tahta ve yalı baskı gibi çeşitli ürünler de üretmekteyiz.

Başaran Orman Ürünleri olarak hedefimiz; geçmişin tecrübesiyle geleceğin teknolojisini birleştirmek ve bu sektörde en kaliteli üretimi sağlayabilmektir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile İstanbul Dudullu ve İkitelli de olmak üzere 2 şubemizle hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmette sıfır hata ile daima kaliteli ürün ve hizmet sunan, müşterilerini doğru yönlendiren örnek bir kuruluş olmak.

Sadece hizmet kalitemizle değil, iş sağlığı ve güvenliğini gözeten çalışma ortamımız ve faaliyetlerimizin çevremiz üzerindeki potansiyel etkilerini göz önünde bulunduran, çevre duyarlılığımız ile de sektörümüze öncülük yapmak.

Misyonumuz

Yenilikçi yaklaşımlarımızda müşterilerimizin kalite ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, beklentilerini aşacak şekilde karşılamak, uzun vadeli bağlılıklarını artırmak.

Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içersinde hedeflerine ulaşarak, sürekli gelişip büyümeyi sağlama.